Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 5 kişi işlem Yapıyor.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK


Ticketbilet.com Sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığının ve paylaşıldığının sizin için önemli oluğunu bilmektedir. Bu bilgilerin kullanım ve paylaşımının dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmasında bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sunum gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir. Ticketbilet.com web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş  ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılmaktasınız.

TİCKETBİLET.COM web sitesindeki bilgi toplama ve yayma uygulamalarımız aşağıdaki gibidir.

İP ADRESİNİZ.!

İP adreslerinizi sunucumuzdaki problemleri teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek amacıyla kullanmaktayız. İP adresleriniz sizi tanımlamaya yardım etmek ve sizinle ilgili genel demografik bilgileri toplamak için kullanılabilir.

COOKİE DOSYALARI.

Web sitemizin kullandığı cookie dosyaları her ziyaretinizde giriş bilgilerinizin tekarar girme zahmetinden kurtarmak için giriş bilgilerinizi ( email ) adresinizi kayıt eder. Sitemiz, alışverişlerinizi takip etmek ve ilgilenebileceğiniz seyahatler ile ilgili içerik sağlamak ve sitede yaptığınız işlemler ile bağlantılı olan  ve diğer nedenlerle cookie dosyalarını kullanabilir.

SİZDEN TALEP ETTİĞİMİZ BİLGİLER.

Sitemizeki kayıt formları, bilet satış ve rezervasyon ekranları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi örnek olarak ( adınız - email adresiniz - yaşınız - cep numaranız ) ve demografik bilgileriniz yani gelir seviyenizi vermenizi talep edebilir. İşlem formlarımız ayrca mali bilgilerinizin (  kredi kartı numaranız ) verilmeside gerekmektedir.

İRTİBAT BİLGİLERİNİ VE DEMOGRAFİK BİLGİLERİ NASIL KULLANIYORUZ.?

İrtibat bilgileriniz gerektiği durumlarda sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak iletişim kurabilmek için kullanılmaktadır. İrtibat bilgileriniz ( cep no - email - yaş ) üye firmalar ile paylaşılabilir. Ayrıca bu bilgilerin pazarlama maksadıyla kullanılıp kullanılamayacağının kararı SİZE sunulmuştur. ticketbilet.com'un bağlı veya yan kuruluşları veya ticketbilet.com'un üye firmaları zaman zaman bilgilerinizi kullanarak sizinle iletişim kurabilirler. Yenilik veya hizmetleri size bildirebilirler. Tercihinize bağlı olarak irtibat bilgileriniz üye firmalara veya dikkatlice seçilmiş üçüncü şahslara verilebilir. Bu üçüncü şahıslar indirimler, özel teklifler veya hizmetleriyle ilgili özel sunumları için sizinle iletişim kurabilirler. Daha önce sizinle iletişim kurmalarına izin vermiş olmanıza rağmen artık sizinle iletişim kurulmasını istemekten vazgeçmeniz halinde irtibata geçerken kullandığımız veritabanı geçmiş alımlara ait ise bu tercihiniz geçerli olmayacaktır. Yukarıda belirtilen husus saklı kalmak üzere yasaların men ettiği durumlar dışında isim ve adresinizi diğer organizasyonlara vermeyeceğiz. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşaası talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakı bize iletmesi halinde dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için uygun bütün mücadeleyi göstereceğiz. Şu koşulla ki iletişim bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmamızdan sorumlu olmayacağız. İflas - yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. Ticketbilet.com kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını her zaman saklı tutar.

E-MAİL BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ.?

Toplam mali bilgiler yeterliğinizi kontol etmek ve aldığınız hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.  Önceden vereceğiniz izin olmaksızın size ait mali bilgileri üçüncü taraflarla asla ve katiyen paylaşmayacağız. Web sayfamızda bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin işleminizi gerçekleştirmek için 3.cü şahıslara ( Bankalar - KrediKartı şirketleri ve benzer ) provizyon almak için verilmesini kabl etmektesiniz.

DEMOGRAFİK BİLGİLERİ NASIL KULLANIYORUZ.?

Bu bilgileri web sayfa kulanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek amacı ile yanlızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklamverenlerle paylaşılabilir.

DİĞER SİTELER / ÜÇÜNCÜ TARAF SATICILAR VE BUNLARIN GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu web sayfasında diğer sitelerin linkleri bulunabilir. Ticketbilet.com bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK TEDBİRLERİMİZ.

Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız ( ssl ) endüstri standartı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, Kredi kartı numarası, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi sifrelemekte ve bu bilgiler internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir. Ticketbilet.com kulanıcı profilinde  kredi kartı numaralarınızn son dört hanesini saklamamaktadır. Doğal olarak kredi kartı numaralarının tamamını sipariş işler sırasında ilgili kredi kartı şirketine göndermekteyiz. Bireysel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması  ve ifşası ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürel güvenlik önlemleri kullanmaktayız. Güvenli prosedürlerimiz, bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir. Şifrenizin veya bilgisayarınızın izinsiz kullanımına karşı korunması için önem taşımaktadır. Paylaşılan bir bilgisayarı kullandıktan sonrasistemden çıktığınızdan emin olunuz. Ticketbilet.com'un herhangi bir çalışanı şifrenizi açıklmanızıhiçbir şekilde talep etmemelidir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için şifrenizi korumalısınız.

BİLDİRİMLER VE REVİZYONLAR.

İşletmemiz sürekli olarak gelişmekte ve değişime ayak uydurmaktadır. Ve bu nedenle gizlilik beyanımız değişime açıktır. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Aksi bildirilmediği takdirde mevcut gizlilik politikamız siz ve hesabınızl ilgili olarak  elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir. Verdiğimiz sözlerin arkasında durmaktayız. Bu gizlilik beyanı, bu sitedeki uygulamalar veya bu sitede yaptığınız işlemlerinizle ilgili herhangi şüphe veya kaygınız var ise müşteri hizmetleri linkimizi kullanarak bizimle iletişim kurarsanız problemlerinizi çözmeye çalışabiliriz.