Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 7 kişi işlem Yapıyor.

KULLANICI SÖZLEŞMESİ


Ticketbilet.com' Hoş Geldiniz.!

Siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, ticketbilet.com web sitesinin ("site") kullanılmasına ilişkin b koşullarla bağlı olduğunuzu ve hem bu koşulara hemde site ile ilgili bütün cari kanunlara yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Ticketbilet.com, sitede ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangibir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle lütfen sitenin bu sayfaına periyodik ve düzenli, olarak bakınız.

Bu kullanım koşullarını ihlal ettiğiniz takdirde, ticketbilet.comsizin siteyi kullanmanıza son verebilir, gelecekte siteyi kullanmanıza engel olabilir, Bilet siparişlerinizi iptal edebilir. Ve/veya aleyhinize dava veya hukuki takip yoluna gidebilir.

Bu siteyi sadece kişisel kullanımlarınız için ziyaret etme, görüntüleme ve bu sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Ayrıca ticketbilet.com size bu konuda özel ve yazılı yetki vermedikçe, Siteye derin bağlanmayacağınızı da kabul etmektesiniz. Bu sitenin içeriği ve yazılımı, ticketbilet.com'a ve onun tedarikcilerine aittir. Ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmktadır. Site sayfalarına kanuni telif hakkı uyarısı ve çeşitli  tanıtma yazıları konulmuştur.  Bu uyarı ve yazıların silinmesi veya kaldırılması yasaktır. Lütfen bu uyarıyı veya tanıtma yazılarını veya bunlarla birlikte verilen ek bilgileri silmeyiniz veya kaldırmayınız.

Ticketbilet.com; üye firmaların adına bilet satmaktadır. Taşıma işini yapacak araç, taşıma şartları ticketbilet.com tarafından tespit edilmez.  Üüye firöaların belirlediği bilet satış politikalarına göre  ticketbilet.com bilet'in yolcu tarafından alınmasından sonraki taşıma ile ilgili tüm hukuki sorumluluğu üye firmaya devretmektedir. Taşıma işindeki doğabilecek tüm aksaklık ve zararlardan dolayı ticketbilet.com sorumlu tutulamaz.

Nadir'de olsa üye firma bir seferi iptal edebilir. Bu durumda ilgili firma size yeni bir seçenek sunmak zorundadır. Bu konuda oluşabilecek problemler hakkında lütfen bizimle iletişim kurunuz.

ERİŞİM VE MÜDAHALE

Web sayfalarımızı ve içindekileri izlemek veya kopyalamak amacıyla yada izin ve yetki verilmeyen başka amaçlar ile ve önceden bizim açık ve yazılı izinimizi almadan herhangi bir robot, örümcek veya başka otomatik aletler veya manuel prosesler kullanmayacaınızı kabul etmektesiniz. Ticketbilet.com web sitesinin çalışmasına müahale etmek veya teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılm veya yöntem kullanmayacağınızıda kabul etmektesiniz. Bizim altyapımız üzerine makul olmayan veya orantısız büyüklükte yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağınızda kabul etmektesiniz. Önceden ticketbilet.com'un açık ve yazılı izni olmadan, Bizim web sitemizin içeriğini kopyalamayacağınızı, çoğaltmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, bu içerikten türev eserler oluşturmayacağınızı veya bunları kamuya teşhir etmeyeceğinizi  ( Ticari olmayan ve kişisel amaçlarla kullanım durumları hariç ) kabul etmektesiniz.