Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 3 kişi işlem Yapıyor.

Adıyaman Gülaras Otobüs Bileti


Adıyaman Gülaras Turizm LogosuAdıyaman otobüs bileti satın almak ve tüm otobüs seferlerini görmek için yanda bulunan ekrandan sorgulama yaparak iki adımda biletinizi alabilirsiniz.

Dünya’nın en büyük eserlerinden birisi olan Nemrut Dağı’nı bünyesinde barındıran Adıyaman’a kaliteli ve güvenli bir şekilde gidebilmek artık Adıyaman Gülaras Turizm ile yayılan Türkiye ağıyla çok kolay hale gelmiştir. Gülaras Turizm’in sloganı “Bi Tutkudur Gülaras” akıllara kazınmıştır. Adıyaman ilinde ki en önemli otobüs firması olup en kaliteli otobüs hizmetlerini geçmişten günümüze sunmaktadır. En önemli otobüs seferlerini Adıyaman İstanbul otobüs seferleri ile gerçekleştirmektedir. Adıyaman ilinden belli başlı batı illerine sık sık otobüs seferleri düzenleyen Adıyaman Gülaras Otobüslerini 2011 ve üzeri modeller kullanarak müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır. Adıyaman Gülaras içinde yer alan araç filolarında kullandıkları araçlar, Travego 15 SHD, Isuzu, Neoplan, Sultan 160 S, Mercedes Tourismo’dur. Araçlardan belli olduğu gibi konforu yakalayabilmek için uydu yyaınları, deneyimli personelleri, yol üzeri ikramları ve güler yüzlülüğü ile de dikkat çekmektedir.

Adıyaman Gülaras’ın haftanın tüm günü karşılıklı olarak belli başlı otobüs seferleri Ankara – Bursa -  Eskişehir – İnegöl – Aksaray – Eskişehir – Batman – Diyarbakır arasında VIP otobüs güzergâhları yer almaktadır. Vıp yolculuk seferlerini ihmal etmeyen Adıyaman Gülaras otobüs seferlerinde ki kalitenin son noktasını bu şekilde kullanmaktadır. Kültür ve Turizm’in kenti olan, geçmiş medeniyetlere merkez edinmiş Adıyaman için en kaliteli otobüs seferlerini Adıyaman Gülaras Sağlamaktadır.

Nemrut Dağı’na nasıl gidilir? Nemrut için otobüs bileti nasıl Alınır? Nemrut Turları nasıl düzenlerim gibi aklınızda sorular var ise hemen bizi arayarak bu işlemlerinizi kısa yoldan gerçekleştirebiliriz. Dünyada çapında ilgi gösteren Nemrut Dağında güneşin doğuşunu izlemek ayrıcalıktır. Turistlik bir yapıya sahip bu şehirde Adıyaman’ın Kahta ilçesine giderek, bu güzel manzarayı kaçırmayın deriz. Eski uygarlıkta kralın kendisine yaptırdığı tahtında güneşin doğuşunu izlemek ayrıcalıktır. Ben bir nargile tutkunu olarak bu manzarada güneşin doğuşunu nargile içerek gerçekleştirdim sizlerde bu güzelliği kendinizden mahrum etmeyin lütfen. Dünyanın ikinci harika eseri olan bu güzelliğin görsel şölenini yaşamak Adıyaman otobüs bileti almak kadar size çok yakındır. Bu bölgede geziye gelen insanlar bölgenin yöresel ürünleri olan kilim, yöresel halı, haybe gibi birçok turistlik eşyayı çok uygun fiyatlara alabilirisiniz.

Adıyaman’ın köklü otobüs firmalarında birisi haline gelmiş Adıyaman Gülaras uzman kadrosuyla 20 yılı aşkın bir otobüs firması olup kaliteden ödün vermemiştir. Nemrut ile Turizme canlılık verme adına gelişiminde de katkıda bulunmuştur. Sizlerde Adıyaman Gülaras Turizm ile Seyahat ederek güler yüzlü hizmetlerden yararlanın.