Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 2 kişi işlem Yapıyor.

Aksu Turizm Otobüs Bileti


Aksu Turizm firma logosuAksu Turizm otobüs biletleri fiyatlarını öğrenmek veya satın almak istiyorsanız lütfen yan tarafta ki sorgulama ekranını kullanınız.

Türkiye’nin birçok yerine hizmet veren Aksu Turizm Kahraman Maraş’ın en eski otobüs firmalarındandır. Aksu Turizm kalite ilkelerinden vaz geçmeyerek bunu bir kural bilip kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Yolculara güvenliği sağlayabilme adına şoförlerini değişimli kullanmaktadırlar. Global dengeleri izleyerek günümüz şartlarında ki teknolojiyi müşterilerine kullandırabilme adına çalışan Aksu Turizm, online bilet hizmetlerini ekstra komisyon almaksızın onlineotogar.com üzerinden kredi kartınız ile satın almanızı da sağlamaktadır. Her geçen zaman biraz daha ilerleyerek Türkiye’nin birçok şehrin de ağını hızla genişletmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası yol trafiğine uyan, deneyimli şoförleriyle hiçbir zaman disiplinini bozmamaktadır.

Aksu Turizm belli başlı ulaşım noktarı Ankara- Adana- Antalya – Aydın – Bolu – Denizli – İzmir – İstanbul – Kırşehir- Konya – Mersin – Muğla – Sakarya’dır. Asker seferleriniz için, şehir ziyaretleriniz için, okul durumunuz için en keyifli yolculuğu Aksu Turizm ile yaşayın. Bazı insanlar yolculukları boyunca sıkılırlar fakat Aksu Turizm ile yolculuk yapmak ayrıcalıktır. Aksu turizm yolcularına güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermektedir. Disiplini ni hiç bozmayan Aksu Turizm bir çok müşterisine sahiptir. Yılların verdiği güveni işte müşterilerine verdiği değerden de kolaylıkla anlaşılmaktadır. Seyahat yaptığınız da otobüsteki televizyon ile yolculuğun daha kısa sürede geçtiğini anlayacaksınız. Ayrıca tv izlemeyip oyun oynayabilir ve ya müzik de dinleyebilirsiniz. Aynı ekran üzerinden yolculuğunuzdaki otobüsün ön taraftaki manzarasını da oturduğunuz yerden keyiflice izleyebilirsiniz.

Yolculuk esnasında Aksu Turizm Seçkin dinlenme tesislerinde durarak yolcularına daha iyi imkânlar sunmaktadır. Yolcuların isteklerini karşılayabilmek için mola verdiği bu noklardan bazıları şunlardır; Akün Dinlenme Tesisleri, Pozatlı Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri, Akşehir Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Opet Dinlenme Tesisleri, Kumkuyu Dinlenme Tesisleri, Kaplan Dinlenme Tesisleri, Melik Gazi Dinlenme Tesisleri, Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri, Kırşehir Dinlenme Tesisleri, Mavikent Dinlenme Tesisleri, İmranlı Dinlenme Tesisleri , İşleyen Dinlenme Tesisleri , Kaynaşlı Dinlenme Tesisleri , Tursan Dinlenme Tesisleri , Denizli Dinlenme Tesisleri , Ender Dinlenme Tesisleri’dir. Aksu turizm bu tesislerde mola vererek gerek yolcuları gerekse de personeli keyiflice dinlenerek ve diğer tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaktadırlar.