Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 2 kişi işlem Yapıyor.

Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti


Anadolu ulaşım logosuAnadolu Ulaşım Otobüs Bileti satın almak veya diğer firmalar ile fiyat karşılaştırması yapmak için yan taraftaki ekrandan arama yapınız.

Anadolu Ulaşım, merhum Orhan Erdoğmuş tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Yurt içi taşımacılığında geniş bir yere sahip olan Anadolu Ulaşım seçkin otobüs firmalarımızdan birisidir. İzmir Bornova’da merkezi olan şirket ilk olarak İzmir – Ankara günlük otobüs seferleri ile yolcu taşımacılığına başlamıştır. 2003 yılında kurulmasına rağmen yolcuların güvenini hızla kazanıp taşımacılık alanında yerini korumaya başlamıştır. Ege bölgesinde ki güzellikleri görebilmek için Anadolu ulaşım bileti almak sizler için çok daha kolay olacaktır.

İzmir’in tarihsel verileri eski yerleşim yeri Yeşilova Höyüğü’nün keşfedilmesiyle bölgenin beş bin yıl öncesine giden geçmişinin olduğunu görmekteyiz. Batı araştırmacılar Bornova ilçesinin on yedinci yüzyıldan itibaren çok sayıda uygarlığın yaşadıklarını saptamışlardır. Osmanlı döneminde ise bu bölge yeşilliği ile dikkat çekerek tarım alanı olarak kullanılmıştır. Ayrıca su kaynakları ile de dikkat çekmektedir. Bu bölgeye Anadolu Ulaşım ile seyahat ederek birçok güzellikleri görebilirsiniz.

Koşulsuz yolcu memnuniyeti ile genç, dinamik, eğitimli ve güler yüzlü kadrosu ile Anadolu Ulaşım organizasyon yapısı ile hem ekonomi hem de güvenli güvenli ulaşım hizmetlerini sunmaktadır. Ulaşım sektöründe iddalı olan Anadolu Ulaşım insana ve topluma yönelik sorumluluklarının bilinciyle hareket etmektedir. Yenilikçilikten asla ödün vermeden, kârlılık ve verimlilik hedefleri ile sosyal sorumlulukları arasındaki dengeyi kuracak şekilde hizmet vermektedir.

olcu taşımacılığındaki kalite standartlarını zaman içinde daha da yükselten Anadolu Ulaşım, şu anda Ege Bölgesi’nin tamamını; Marmara Bölgesi’nin güneyini; Akdeniz Bölgesi’nin batı bölümünü ve İç Anadolu’yu birbirine bağlamaktadır. Bu sayede, Akdeniz’in yaz turizmi ile Bursa Uludağ’ın kış turizmini; Ege Bölgesi ve çevresindeki kaplıca tesisleri ile İç Anadolu’nun tarihî yöreleri arasında, çok geniş bir yelpazede seçenekler sunmaktadır. Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip olan Anadolu Ulaşım, her yıl binlerce yerli turistin yanı sıra, farklı ülkelerden Türkiye’yi ziyaret eden konuklara da kılavuzluk etmektedir. Yapılan araştırmalar, Ankara ile İzmir arasındaki sefer hattının en çok tercih edilen firmasının, Anadolu Ulaşım olduğunu göstermektedir. Bunun nedenlerinden biri de, firmanın seferlerinde kullandığı Neoplan Starliner, Setra 431 DT, Neoplan Tourliner, Man Mega Fortuna gibi otobüslerin son teknolojili araçlar oluşudur. Teknolojik yenilikleri yalnızca otobüslerinde kullanmayan şirket, bilet satışından yolcu takibine kadarki süreçlerde de teknolojinin son yeniliklerinden yararlanmaktadır.

Sektöre çeşitli yenilikleri adapte eden, onlara ilk uyum sağlayarak yön veren otobüs firmalarının başında gelen Anadolu Ulaşım, bir çok projeyi ilk gerçekleştiren firma ünvanına sahiptir. Koltuk arkası ekran hizmetini ilk başlatan firmadır. Araç içerisinde hazır kahve değil, gerçek Türk kahvesi hizmetini veren ilk otobüs firmasıdır. Rahat ve geniş koltuklara sahip teknolojik araçlarında bir dönem birkaç tane dizüstü bilgisayar bulundurarak, salt internet hizmeti sağlamak değil, yanlarında bilgisayar olmayıp bu bilgisayarları saatlik kiralayarak işlerini halletmelerini sağlayan Anadolu Ulaşım, her daim müşterisini memnun etmeyi amaçlayarak Anadolu insanının misafirperverliği ile yolcularını ağırlamaktadır. Geniş koltuk aralıkları ile özel ve son model otobüslere sahip olan Anadolu Ulaşım konforun adreslerinden sayılmaktadır.