Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 2 kişi işlem Yapıyor.

Balıkesir Uludağ Otobüs Bileti


Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs logosuBalıkesir Uludağ Otobüs bileti için yan tarafta gördüğünüz ekranda arama yaparak ister biletinizi satın alabilir. İsterseniz de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ otobüs firması 1973 yılında Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurulmuştur. Kuruluş yılından tam bir yıl sonra dönemin en lüks otobüslerinden biri olan Mercedes 0302 model sıfır otobüsü sermayesine katmıştır. Her zaman kaliteli hizmet vererek, firmaya  müşteri taleplerinin artmasıyla sefer noktalarını ve araç sayısı artırma kararı almıştır. Türkiye’nin en gözde turistlik beldelerin yoğun olduğu Balıkesir ve Bandırma'dan Ayvalık, Edremit, Akçay ve Altınoluk seferlerini 2006 yılında Mercedes-Benz’in ürettiği Travego marka otobüsleri ile seferlere hızla başlamıştır. Firmaya gelen talepler üzerine Balıkesir Uludağ Turizm İzmir – İstanbul otobüs seferleri ve Balıkesir – İstanbul arası otobüs seferlerini başlatmıştır. Neoplan marka otobüsleriyle müşterilerine teknolojiyi, kaliteyi ve konforu sunabilme adına ilk 2007 yılında sermayesine katarak hizmet vermeye başlamıştır. Global dengeleri izleyen Balıkesir Uludağ bu şekilde müşterilerinin her zaman beğenilerini üzerine çekerek vazgeçilmez bir firma olmuştur. Şu an için firmanın filosunda seksen üstü araç bulunmaktadır.

Balıkesir’in MÖ sekiz bin ila üç bin yılları arasında yerleşildiğini ortaya çıkaran bölgenin merkezinde bulunan pek çok mağara, höyük ve düz yerleşim yerlerinden de anlaşılmaktadır. Bölgenin sıcak insanlarını içinde barındıran bu il Türkiye’nin en önemli tarımsal ekonomi merkezidir. Medeniyetin beşiği olan Balıkesir binlerce yıllık geçmişe sahiptir. Bu güzel bölgeyi görmek için Balıkesir Uludağ otobüs bileti alarak yaşayabilirsiniz. Balıkesir Uludağ firması en önemli otobüs sefer noktalarından biriside Balıkesir – Antalya Otobüs seferleridir. Antalya bilindiği üzerine Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisidir ki Balıkesir Uludağ otobüs firması bu noktaya da sık sık otobüs seferleri düzenlemektedir. Dünyanın en büyük organizasyon fuarlarından birisi EXPO diğeri ise  İzmir Enternasyonal Fuarının düzenlendiği İzmir de bir çok doğal güzellikleri görebilirsiniz. Balıkesir Uludağ İzmir otobüs bileti hizmetlerini onlineotogar.com üzerinden sağlayarak sadece biletinizi iki adımda satın alabilirsiniz. Bu şekilde İzmir’de ki bir çok tarihi güzellikleri görme şansını ucuz otobüs bileti ile sağlayabilirsiniz. Balıkesir Uludağ turizm belli başlı sefer noktaları şunlardır; Denizli, İstanbul, Ankara, Burdur, Bursa, Eskişehir, Aydın,  Isparta, Manisa ve Uşak gibi kentler ve ilçeleri yer almaktadır.