Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 2 kişi işlem Yapıyor.

Çayırağası VIP Otobüs Bileti


Çayır ağası otobüs firmasının logosudur.Çayırağası otobüs bileti satın almak için yan tarafta görmüş olduğunuz ekranda bilet sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Sadece Çayırağası Turizm otobüs bileti satın almakla kalmayıp rezervasyon işlemini de yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk taşımacılık firmalarından birisi olan Çayırağası Vip 1944 yılında Fehmi Çayırağası tarafından kurulmuştur. Kara yolları taşımacılığın en eski firmasını şu an yöneten kişiler Tahsin ve Metin Çayırağası’dır. Müşterilerine her zaman en iyi hizmet verebilmek için servis imkânlarını son derece kullanarak bazen de sınırlarını aşmaktadır. Çayırağası Vip Türkiye’nin birçok yerine güvenli ve konforlu hizmet verme adına gece gündüz hızla çalışmaktadır. Çayırağası Vip Otobüs biletlerini herhangi bir ek ücret almadan web sitemiz üzerinden sadece iki adımda online olarak satın alabilirsiniz. Firmanın eski olması ile yılların vermiş olduğu deneyim bir kere daha ortaya çıkmıştır. Gelişen teknoloji ile yolcularına en iyi imkânları sunun firma kaliteyi ve konforu müşterilerine en iyi şekilde vermektedir. Çayırağası Dünya standartlarını yakından takip ederek müşterilerine verebileceği tüm imkânları sunmaktan gurur duyuyor.

Uzun mesafeli yolculuk için müşterilerinin rahatlığını ve konforunu düşünen Çayırağası otobüs firması Travego, Mercedes, Setra gibi konusunda uzmanlaşmış, kaliteli otobüs filosu keyifli yolculuk yapma imkânı sağlamaktadır. Sağlık standartlarına göre üretilmiş bu koltuklarda rahatsızlık duymamanız adına dizayn edilmiş ferahlığını Çayırağası ile yaşayabilirsiniz. Modern teknolojiden yararlanılarak otobüs içerisinde kablosuz internet ile işlerinizi kolayca halledebilir ve ya internette gezerek yolculuğunuzun tadını çıkartabilirsiniz. Eğer internete girecek cihazınız yok ise üzülmeyin tv & radio keyfinden de yararlanabilirsiniz. Deneyimli personeli ile yolculuğunuz boyunca güler yüzlü hizmetlerden yararlanabildiğiniz gibi zaman zaman sunulan ikramlarda da en iyi şekilde yararlanma imkanları sunmaktadır. Yolculuk esnasında Çayırağası’nın durduğu dinlenme tesislerinden başlıcaları; Aksaray (Kampüs) , Akşehir (Kirazlıbahçe) , Bolu (Köroğlu park tesisleri), Ereğli (Demireller) , Kula (Yunus Emre Tesisleri) , Seydişehir (Günaydın Tesisleri) dir.

Yolculuk esnasında Çayırağası sizi düşünerek hiçbir yabancılık çekmemeniz için Gaziantep’ten Adana’ ya , Afyon’ a , Ankara’ ya , Antalya’ ya , Bursa’ ya , İstanbul’ a , İzmir’ e , İzmit’ e, Kilis’ e , Konya’ ya , Kütahya’ ya , Mersin’ e , Osmaniye’ ye , Sakarya’ ya , Uşak’ a kadar hizmette sınır tanımamaktadır. Bu sınırsız hizmet ile yolculuğunuzda ki zaman çok kısalmaktadır. Çayırağası sizlere zamanın nasıl geçtiğini hiç belli etmeyecektir. Huzurlu bir yolculuk için eğer Gaziantep seferiniz var ise vazgeçilmeyen bu firmadan hemen yararlanmak için şu an bulunduğunuz ekrandan bilet sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.