Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 2 kişi işlem Yapıyor.

Cesur Bingöl Otobüs Bileti


Cesur Bingöl logosuCesur Bingöl Otobüs Bileti için yan tarafta gördüğünüz ekranda nereden nereye seçeneğini, tarihi, yolcu sayısını ve satış veya rezervasyon seçeneğini işaretleyerek arama yapabilirsiniz.

Hizmetin tutkuya dönüştüğü olarak bilinen Cesur Bingöl Turizm her zaman kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmeyerek müşterilerine daima konforlu ve ekonomik hizmetler vermiştir. Müşterilerini ön planda tutarak daima onlara yönelik yatırımlar yapılarak her zaman yeniliklere imza atmıştır Cesur Bingöl. Bingöl ilinin öncü otobüs firmalarından Cesur Bingöl Türkiye’nin birçok yerine otobüs seferleri düzenlemektedir. Cesur Bingöl otobüs bileti almak için doğru adrestesiniz. Çünkü web sitemiz üzerinden Cesur Bingöl online otobüs biletinizi ek komisyon ödemeksizin oturduğunuz yerden kolayca satın alabileceksiniz. Şu an girmiş olduğunuz sayfa da bilet sorgulama ekranımız yer almaktadır. Eğer Cesur Bingöl bileti satın almak istiyorsanız hemen bilet sorgulama işleminizi gerçekleştiriniz.

Bingöl ilinin geçmiş dönemlerde birçok kavimler tarafından yayla ve hayvan otlak alanı olarak kullanıldığından bölge de hemen hemen hiç yok denecek kadar tarihi kalıntı yer almamaktadır. Ama Doğal güzelliği ve yeşilliği bol olduğundan bu doğal güzelliği ile insanları üzerine çekmektedir. Öve öve bitirilemeyen bu ili Evliya Çelebi Seyahatname adlı kitabında uzunca anlatılmıştır Bingöl’ü. Evliya Çelebi gezgin birisi olduğundan Türkiye’nin birçok ilinde bulunmuştur. Bingöl bir yayla ili olduğundan en güzel yaylanın Bingöl olduğundan da bahsetmiştir. Gezgincimiz Bingöl’deki gölden, göl içerisinde ki balıklardan ve efsanevi olaylardan da bol bol bahsetmiştir. Övülen bu şehre gitmek artık Online Otogar ile çok kolay.

Bingöl Kış Turizmine önem veren illerden birisidir. Yolçatı Kayak Merkezine gitmek için Cesur Bingöl Otobüs biletinden yararlanmak için web sitemizden biletinizi satın alabilirsiniz. Sadece Kayak Merkezine gitmeyip bu doğal güzelliklerden yararlanmak isterseniz de Yolçatı ve Kığı kayak evleri ile de kamp ve karavan turizmine elverişli imkânlardan da yararlanabilirsiniz. Harika tabiat eserine sahip Yüzen Ada üç tarafı dağlarla kaplıdır. Göl üzerinde ki adalar serbest hareket ederek bu büyüleyici manzara da adeta dans şöleni göstermektedirler. Bingöl için otobüs bileti alarak bu eşsiz manzara dan hemen yararlanmak için online otobüs biletinizi hemen alın. Gezip görülecek bir çok mağaralarda bölgede yer almaktadır. Bunlardan başlıcaları şöyle sıralayabiliriz; Kiğı Çiçektepe Köyü Mağarası, Zağ Mağarası, Kalkanlı Köyü Mağaraları, Kübik Mağarası.  Cesur Bingöl Turizm ile bu doğal güzelliklerden yararlanmak hem ekonomik hem de konforludur. Sağlık açısından da gezilecek bir bölge olan Bingöl’de kaplıcalardan da yararlanabilirsiniz. Yapılan araştırmalar ile bu suyun maden suyu olarak içildiğini, romatizmaya ve kadın hastalığına iyi geldiği ve mide motolitesini artırdığı saptanmıştır. Bingöl’ün bir başka kaplıca güzelliği ise Dikpınar Ilıcası, cilt hastalıklarına iyi gelirken, Horhor Kaplıcası, kükürtlü suyuyla yine cilt ve romatizmaya karşı iyi gelen suyuyla şifa bulabilirsiniz.

Cesur Bingöl genellikle araç filosu Mercedes 15 SHD’lerden oluşmaktadır. Araçlarının hepsinde koltuk arkasında televizyon ve radyo yer almaktadır. Uydu yayını ile yolculuğunuzun keyifli geçebilmesiniz sağlayan Cesur Bingöl aynı zamanda araçlarında internet yayını da sağlamaktadır. Yolculuğunuz esnasında eğer diz üstü bilgisayarınız var ise her yolcunun sahip olduğu 220V fiş ile şarz ederek bilgisayarınızın kolayca şarzını sağlayabilirsiniz. Bu son model otobüslerde, ABS, ASR, EBS(Elektronik Fren sistemi), BAS(fren destek sistemi), ESP(elektronik stabilite programı) standart olarak bulunuyor.