Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 3 kişi işlem Yapıyor.

Kamil Koç Otobüs Bileti


Her türlü yeniliklere açık olan Kamil koç 86 yıllık bir geçmişe sahip bir şirkettir. Kamil koç aş. Benimsemiş oldukları ilkelerinden asla taviz vermezler ve belirledikleri ilkeler doğrultusunda yollarına devam ederler. Araştırmaya ve soruşturmaya önem veririler Asla hem çalışanları hem de müşterileri arasında ayrım yapmazlar herkese eşit davranırlar.

Onlar için eğitim ve kalite yaşam biçimi olarak benimsenmiştir. Kanun ve kuralların dışına çıkmadan hareket ederler. Kamil koç aş. Onları tercih eden müşterilerine online bilet uygulaması ile kolaylık sağlamış ve bu uygulama sayesinde müşteriler internet ortamından bilet satış merkezlerine gitmeden otobüs bileti alma şansını bizlere sunmuştur. Kamil koç aş. Bilet fiyatları konusunda şirketin belirlediği fiyat çizgisinde hareket etmektedir.

Özellikle bayram, okul tatili, özel günler gibi günlerde Kamil Koç AŞ. Onları tercih eden müşterilerine ucuz otobüs bileti avantajları ile kolaylıklar sağlamaktadır. Kamil Koç AŞ. Teknolojinin getirdiği yeniliklere araç vs. gibi konularda çalışan personellerini özel eğitimler tabi tutmakta ve yapılan yenilikler değişen yol durumu gibi konularda personellerini bilgilendirmektedir. Kamil Koç yolcuları yolculukları sırasında sınırsız hizmet ile yolculuklarını sürdürmektedirler.

Kamil Koç çalışan personeli müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeyi ilke olarak edinmişler ve yolcularına her konuda yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Kamil Koç onları tercih eden müşterilerine çeşitli avantajlar sunmak üzere yolkart geliştirmiş ve yolkart üyesi olan müşterilerine Kamil koç tan alacakları her bilet için puan kazanarak topladıkları puanlar dâhilinde birçok biletleri bedava kazanma şansı sunmuştur. Yolkart üyesi olmak ücretsidir ve isteyen herkes yolkart üyesi olabilmektedir. Sadece yapılması gerek online başvuru formunu doldurmak...

Kazanılan her Kamil Koç biletinden toplanan puanlar bir yıl içinde kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde yolkartımızda birikmiş olan puanlarımızı 1 yılı aşan sürede kullanma şansı yoktur. Kamil Koç biletlerini kolay bir şekilde firmaya ait satış merkezlerinden bulma imkanı biz müşterilerine sağlamıştır.

 

Kamil Koç Müşterilerinin hepsine her zaman standart kaliteli hizmet sunmaktadır. Hiçbir müşterilerine ayrıcalık tanımayarak en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Yolcularına vermekte olduğu bu hizmetler arasında, ek ferdi kaza sigortası; televizyon ve müzik yayınları; yolcu bilgisayarlı interaktif hat; ambalajlı ve kaliteli ikramlar; tek kullanımlık başlık ve yastıklar; kesintisiz müşteri hizmetleri; isteğe bağlı diyet ikramlar ve telefonu açık tutma olanağı yer almaktadır. Ayrıca, aylık olarak yayınlanan “Yolculuk” dergisi de her yolcu koltuğunun arkasında yer almaktadır.

Türkiye’deki seyahat konfor standartlarının belirlenmesinde önemli bir yeri olan Kâmil Koç’un rahat hat seferleri, nitelikli ve konforlu olmasının yanı sıra, uygun fiyatlarıyla da ilgi görmektedir. Normal bilet fiyatları ile arasında genelde 2 ila 5 TL gibi fark olan bu hatlar, geniş koltuklara sahip olacak şekilde özel olarak üretilen Man Fortuna araçlarından oluşmaktadır. Ayrıca özel eğitimli personeli ile zengin ikram çeşitliliği de sunan bu seyahat seçeneği, yüksek güvenlikli oluşuyla da dikkat çekmektedir. Araçlar yarı otomatik pilota sahip olduğu için rampa çıkma, yokuş inme, viraj dönüşleri ve araç hızını sabitleme gibi işlemlerde sürücüsüne kolaylık sağlarken, yolculara da daha fazla güvenlik sunmaktadır. Şu anda firmanın 51 adet rahat hat aracı bulunmaktadır.