Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 4 kişi işlem Yapıyor.

Otobüs Bileti


Yan tarafta gördüğünüz ekranda nereden nereye gitmek istiyorsanız hemen sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen bilet satın almak ve ya rezervasyon yapmak için yan tarafta gördüğünüz ekranda bilet sorgulama yapınız.

   Sürekli gelişen ve büyüyen hizmet ve ulaşım hizmetleri lojistik alanında birçok otobüs şirketinin de sistemlerinin gelişmesinde ve hızlanmasında önemli rol oynamıştır. Online bilet sistemi bu gelişim ve değişimler arasında en önemli özelliklerden sayılabilir. Daha önceden insanlar telefonlar aracılığıyla ya da otobüs firmalarının ofislerinde sıra bekleyerek ve çoğu zaman hoşnutsuz bir şekilde bilet alıyorlardı. Bunun engellemek adına önemli bir adım olan online bilet müşterilere verdiği bilgilerle akıllarında soru işaretleri kalmasını engellemekte ve onları ofislerine kadar getirmekle uğraştırmamaktadır. Öyle ki müşteriler oturmak istediklere yere göre yer ayarlayabilmekte yanında oturmasını istedikleri insanları cinsiyetlerini tercih edebilmekte otobüsün modelini ve niteliklerini görebilmekte ve son olarak da otobüsün rotasına bakarak mola yerlerini ve tahmini yolculuk süresini önceden bilebilmektedir.

   Bununla da sınırlı olmayarak online bilet sisteminde müşterilerin bu özelliklerle yeterli bilgi alamamaları hallerinde müşteri temsilcileriyle 7 gün 24 saat boyunca online bir şekilde yazışmalarını sağlayan bir programda geliştirilmiştir. Bununla birlikte eğer müşteriler tam olarak akıllarındaki soruların cevaplarını bulamaz ya da daha farklı bir soru sorma ihtiyacında kalırlarsa bu program aracılığı ile bütün isteklerini yerine getirebilirler. Bu sayede hem otobüs firmaları hem de yolcular daha rahat bir şekilde istediklerini elde etmişlerdir.

Otobüs şirketleri daha az ofis açarak ve müşterileri daha az bekleterek kendi kazançlarını elde etmiş ve yolcular ise belki de akıllarına bile gelmeyecek bütün detaylara bu sistem sayesinde ulaşarak rahat ve güveli yolculuk seçeneklerini istedikleri gibi değerlendirme fırsatı yakalamışlardır.  

Türkiye'nin en seçkin otobüs firmalarının yer aldığı Online Otogar'da binlerce seferi tek seferde sorgulayabilirsiniz. Kamil Koç, Ulusoy, Varan gibi 70 den fazla otobüs firmasının yüzlerce otobüs seferlerini web sitemizden sorgulayarak ister rezervasyon yaptırabilir istersenizde biletinizi satın alabilirsiniz. Satın aldığını biletin sefer tarihi değişmesi durumda biletinizi açığa da alabilirsiniz. Tercihiniz hangi firma olursa olsun, size uygun bilete Online Otogar farkıyla sahip olabilirsiniz. Bilet araması yaptığınızda, sefer olmayan noktalar arasında aktarmalı seyahat imkânından faydalanabilirsiniz. Örneğin İstanbul Adana otobüs bileti sorgusu yaptınız, fakat o hatta tanımlı herhangi bir otobüs seferi olmaması durumunda, sistem size öncelikle İstanbul Ankara otobüs biletini sonrasında Ankara Adana otobüs biletini alabileceğinizi söyleyerek seyahatinizi mümkün ve kolay kılmaktadır.

Herkesin otobüs firması tercihi farklı, her bütçeye uygun seçenekler Online Otogar’da!
Türk havayolları ve diğer birçok havayolu şirketinin ebiletlerini karşılaştırma imkânı sunan ve kullanıcının ucuza bilet bulabilmesini amaçlayan sistemi otobüs seferleri için uygulamayı hedefleyen Online Otogar aradığınız ucuz otobüs biletini kolayca bulabilirsiniz. Örneğin Ankara için ucuza bilet bulabilmek adına Kamil Koç Ankara, Pamukkale Turizm Ankara ve diğer tüm otobüs firmalarının, otobüs bilet fiyatlarını kıyaslayabilir, bunun sayesinde de en ucuz otobüs biletini rahatlıkla bulabilirsiniz.
Online Otogar olarak sitemize gelen her müşterinin mutlu ayrılmasını isteriz. Bu sebeple otobüs bileti listelerimiz tek tuşla ucuz biletten pahalıya sıralanıp ve her bütçeye uygun seferi gösterecek şekilde hazırlanmıştır. Online Otogar’da Pamukkale Turizm Denizli seferlerinden, Ulusoy Turizm İzmir seferlerine veya Antalya otobüs firmalarına kadar her türlü seferi listeleyebilir ve üyelerimize özel otobüs bileti fırsatları ile aradığınız en uygun fiyatlı bileti anında bulabilirsiniz.