Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 3 kişi işlem Yapıyor.

Lider Adana Otobüs Bileti


Lider Adana logoAdana ve Çukurova bölgesine otobüs ile seyahat etmek istiyorsunuz ama ucuz otobüs bileti bulmakta zorlanıyorsunuz bilet bulamıyorsunuz. Seyahat tarihleriniz ile bilet zamanı uymuyor ya da uygun bir firma bulamıyorsunuz. Artık Çukurova bölgesinin lider turizm firması Lider Adana seyahat ile bunlar çok daha kolay.

 Sizler için hazırlanmış olan internet bilgilendirme ve satış sitemiz üzerinden istediğiniz tarihlerdeki seyahat planınıza uygun kaliteli bir seyahat için seyahat planınızı online olarak oluşturabilir ve online bilet alabilirsiniz. Almış olduğunuz her bilet için Lider Adana seyahatin siz seyahat severlere sunmuş olduğu üyelik kolaylıkları ile ucuz bilet alma şansını yakalayabilir lider kartınızla toplamış olduğunuz puanlar sayesinde ücretsiz seyahat bileti sahibi olabilirsiniz.

 Otobüs biletinizi alırken internet üzerinden tarih ve güzergah seçenekleri ile otomatikman istediğiniz şehir ve güzergahlar sizin için sistem içerisinde listelenecektir. Buradan seçiminizi yaparak bilet sahibi olabilirsiniz. Bilet fiyatları garantisi ile de kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan Lider Adana seyahat sizlere hizmet vermenin ve yılların vermiş olduğu taşımacılık tecrübesi ile tüm Çukurova bölgesi ile diğer bölgelere yapacağınız seyahatlerinizde sizleri taşımaktan onur duyar. Son teknolojiye sahip seyahat filosu açık büfe ikramları sıcak-soğuk içecek servisleri ile hizmetlerimizi en modern şekilde vermeye devam ediyoruz.

Ücretsiz internet bağlantısı televizyon radyo ve kulaklıklar ile seyahatinizde sinema müzik keyfiyle devam edebilirsiniz. Profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet veren Lider Adana seyahat bölgenin en iyi seyahat firmaları arasında ilk sıralarda yer alması ve sizlere bu özel hizmeti vermekte tüm yenilikleri sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Sizleri taşımak ve seyahatlerinizde birlikte olmaktan mutluluk duyar bir sonraki seyahatlerinizde tekrar buluşmayı diler iyi seyahatler dileriz. Lider Adana seyahat sizin seyahat firmanız.