Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 2 kişi işlem Yapıyor.

Lüks Erova Turizm Otobüs Bileti


Lüks Erova firma LogosuErbaa'dan doğan ve seyahat sektöründe ki yaşantısına 1990 yılında Erova Turizm adında başlayan firma her geçen kendini yenileyen ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen felsefesi ile adını Lüks Erova Turizm olarak değişmiştir. Her zaman müşterilerine en iyiyi sunmak için çalışmalarını sürdüren ve bunda da başarılı olan firma otobüs bileti almak isteyenler hiç bir şekilde tereddüt etmeyeceği özellikleri ile piyasanın büyük payını elinde bulundurmaktadır.

 Baştan İzmir Ankara İstanbul Amasya Samsun Tokat olmak üzere pek çok ile sefer düzenlemektedir. Sefer ağı ile de büyük bir kitleye hizmet veren firmanın araç flosu son model modernize özelliğine sahip otobüslerden buluşmaktadır. Araç içi kalite ve konforu teknoloji ile bütünleştiren araçları sayesinde son derece keyifli bir yolculuğu müşterilerine sağlamaktadır.

Lüks Erova aynı zamanda müşterilerine bilet fiyatları konusunda da çeşitli kampanya ve indirim programlarını yılın her dönemi aktif olarak uygulamaktadır. Bu sayede müşterilerin ilgisin çekmeyi ve kitlesini arttırmayı başaran öncü firma uzun yıllardan uygun ve ucuz otobüs bileti arayanların vazgeçemediği bir seyahat şirketidir.

Firmanın yetki belgeleri sefer düzenlediği şehirleri bu seferlerin hangi tarihlerde ve saat kaçta olduğu gibi cevabını bulabileceğiniz tüm soruları kendi resmi internet sayfasından son derece kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca firmanın kendi sitesi aracılığı ile bilet ihtiyacınızı online bilet alma servisi ile kısa sürede karşılayabilirsiniz. Dilerseniz 1-2 gün içerisinde dilerseniz 1-2 ay sonra planladığınız seyahat için şimdiden bilet tedariğinizi online hizmet imkanı ile giderebilirsiniz.

Lüks Erova Turizm ile yolculuk yapacak ve tadına doyamayacak kişilerin firmanın biletlerini genel anlamda her firmanın bilet satış işlemini sağlayan web sitelerinden de kolay bir şekilde alınabileceğini belirtmek isteriz.