Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 3 kişi işlem Yapıyor.

Lüks Karadeniz Otobüs Bileti


Kurumsal yapısı ile Karedeniz illerine ulaşmanızın vazgeçilmez adresi olmaya başaran kurulduğu 1992 yılından bu yana her gün daha büyüyen büyüdükçe yenilenen yenilendikçe standart üstü hizmeti müşterileri ile tanıştıran ender firmalardan birisidir Lüks Karadeniz. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konfor için çağın ötesinde yol katmaya devam etmektedir.

Geniş koltuk mesafesine sahip araçlar tamamen sizi ferah tutacak koltuk döşemeleri DVD-VCD oynatıcıları koltuk arkası TV kablosuz internet cep telefonu kiti her koltukta emniyet kemeri yolculuk boyunca kullanabileceğiniz kahve makinesi ve buzdolabı gibi özelliğe sahip araç filosu ile otobüs bileti almak isteyenleri cezbeden firma olmayı fazlası ile başarmıştır.

Çizdiği yükselen performansı ve marka değeri ile sektördeki birçok firmaya referans ve örnek olan Lüks Karadeniz müşterilinin cebini düşündüğü ucuz otobüs bileti tarifeleri ile de takdir kazanmayı başarmıştır. Bünyesinde müşterilerine sunduğu Club Card uygulaması ile indirimli bilet alma ve her seyahatinizde puan toplama şansını tanıyarak seyahat firması bu ilkesini yılın her dönemi müşterileri ile buluşturmaktadır. Sağladığı kaliteli hizmeti bilet fiyatlarını uygunluk olarak yansıtmayı başarabilen sektörün dinamik firması böylelikle her geçen an daha geniş kitleleri kendine çekebilmeyi ve pazardaki müşteri payını arttırma konusunda da muvaffak olmuştur. 

Misyon ve vizyonu ile sınırsız hizmet ve kalite anlayışında asla ve asla ödün vermeyen bu güzide firma sizlere kendi internet sayfasından da hizmet vermektedir. Şirketin resmi sitesine girdiğinizde müşterilerine sunduğu hizmet ve avantajlar düzenlediği seferlerden kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.  Aynı zamanda seyahat biletlerinizi alabilmeniz için size online bilet alma alternatifini de sitelerinde sunmaktadır. Bu hizmet ile rezervasyonunuzu yaptırabilir ya da biletini ödemesini yaparak hemen temin edebilirsiniz. Lüks Karadeniz ile lüks ötesi yolculuklara...