Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 3 kişi işlem Yapıyor.

Şanal Turizm Otobüs Bileti


                1968 yılında kurulan Şanal Turizm uzun yıllardan beri faaliyet gösterdiği sektör içerisinde başarılarından sıklıkla söz ettirmektedir. Her geçen gün kalitesini artıran şirket birçok yeniliğin öncülüğünü yapmaktadır. Uzman aktif ve deneyim sahibi çalışanlarıyla birlikte en iyi hizmetin Şanal Turizm tarafından verildiği çok açık ve net bit şekilde görülmektedir. Hizmetlerinin yanı sıra sahip olunan filonun da son derece modern olduğu dikkatleri çekmektedir. Türkiye’nin neredeyse tüm noktalarına sefer düzenleyen şirket hizmet ağını giderek genişletmektedir.

                 Bilgisayar ve internet kullananların sayısının artış göstermesiyle birlikte bilet alım yollarında da değişiklikler meydana gelmektedir. Şirket kendi internet sitesi üzerinden online olarak Şanal Turizm Otobüs Bileti satışı yapmaktadır. Ayrıca alınan bu biletler karşılığında seyahat puanı kazanılmaktadır. Yeterli puana sahip kişiler ücretsiz olarak seyahat etmek için puanlarını kullanabilmektedirler.

Bunun yanı sıra kişiye özel koltuk arası eğlence sistemleriyle yolculuklar son derece eğlenceli bir hale getirilmektedir. Yol boyunca sunulan sınırsız servislerde bu yolculukları daha bir keyifli hale getirilmektedir. Son günlerde hizmete sokulan mobil bilet uygulamaları da bir ilk olma özelliğini taşımaktadırlar. App store ve google play aracılığıyla indirilebilen programlarla Şanal Turizm Otobüs Bileti almak son derece kolaylaşmaktadır.

 

                Tüm bu hizmetlerle büyük bir beğeni kazanan şirket her geçen gün yolcu sayısını artırmaktadır. Zamandan ve paradan tasarruf etmek için herkesin otobüs yolculuğunu tercih etmesi gerekmektedir.