Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 2 kişi işlem Yapıyor.

Şanlıurfa Astor Otobüs Bileti


Astor turizm firma logosuŞanlıurfa Astor biletleriniz için yan tafartaki ekrandan sorgulama işlemini gerçekleştirerek ister biletinizi satın alabilirsiniz istersenizde rezarvasyon yaptırabilirsiniz.

Ülkemizde gezilip görülecek birçok güzel yer vardır. Bunlardan birisi de ve asla ihmal edilmemesi gereke yer Şanlıurfa’dır. Şanlıurfa Astor otobüs bileti sizi bu özel şehre götürecek olan bilettir. Şanlıurfa cumhuriyet öncesine kadar sadece Urfa diye bilinen ve gösterdiği şanlı şerefli halk hareketi ile şanlı lakabını alan güzide illerden birisidir. Şanlıurfa’nın gezilip görülecek mekânları sizi büyülemek için yeterli olacaktır. Hatta o kadar ki bu güzelim şehre tekrar tekrar gitmek sevdiklerinize de buraları göstermek isteyeceksiniz.

                Bu güzel şehre gitmek için Şanlıurfa Astor otobüs bileti almanız ve yolculuğunu Astor kalitesi ve güvencesi ile yapmanız en doğru seçimdir. Çünkü güler yüzlü ve işinde uzman kadrosu ile Astor sizlere kaliteli bir yolculuğun keyfini sunacaktır. Gerek İstanbul’dan gerek Ankara’dan ve gerekse Türkiye’nin diğer köşelerinden Şanlıurfa’ya yapacağınız uzun huzurlu ve keyifli bir yolculuk için Şanlıurfa Astor otobüs bileti en doğru seçim olacaktır.

                Siz koltuğunuza yaslandığınız andan itibaren kaliteyi hissetmeye başlayacaksınız. Bu uzun yolculukta sizin en keyifli şekilde yolculuğunuz yapmanız için tasarlanmış olan araçlarımızda temizlik teknoloji konfor ve kaliteli hizmeti hep bir arada bulacaksınız.

            Yolculuğunuz boyunca tecrübeli personel tarafından ihtiyaçlarınız giderilecek dilerseniz kulaklığınız ile TV izleyebilir müzik dinleyebilir yolu seyredebilir veya internette vakit geçirebilirsiniz. Her türlü ihtiyaçlarınızı bildirdiğinizde ihtiyaçlarınıza anında cevap verilecek ve hiçbir şeyin keyfinizi kaçırmasına izin verilmeyecektir.