Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 8 kişi işlem Yapıyor.

Star Diyarbakır Otobüs Bileti


Star Diyarbakır firma logosuCennet vatanımızın her bir köşesi her bir ili ilçesi ayrı güzeldir ve görülmeğe değerdir. Ülkemizin en çok ziyaret edilen en fazla turist çeken lezzetleri ile tarihi mekanları ve ziyaret edilecek yerleri ile ün yapmış olan Diyarbakır’a siz de Star Diyarbakır otobüs bileti alarak hatıralarla dolu bir yolculuk yapın.

                Diyar bakır Osmanlılar zamanında Diyar-ı Bekir diye adlandırılan ancak önemini daha ilk çağlardan beri almış bir yerdir. Dünyanın eski köyünün bulunduğu milattan önce 9 binli yıllara kadar bilinen mazisinin olduğu bu şehir anlaşılan o ki insanları her zaman büyülemiş ve bulunduğunda orada yaşamaları için kendisine âşık etmiş olan bir şehirdir.

                Hem tarihe uzanmak hem günümüzdeki güzelliklerini görmek için Star Diyarbakır otobüs bileti alarak bu eşsiz ve hatıralarla dolu olacak yolculuğa çıkmak mutlaka size bir şeyler katacak hayatınızda önemli bir yer tutacaktır.

                Diyarbakır sert bir iklime sahip olmasına karşın insanlara sunduğu imkânları yaşanası yerleri hele de lezzetleri ile harika bir şehirdir. Diyarbakır mutfağı dünya çapında meşhur bu kadar çok lezzeti bir araya getiren tek mutfaktır.

                Her ne kadar acısı ile meşhur olsa da bu acı aslında lezzetten gelen bir acıdır ki onu tatmayanlar bilemez. Yaşadığınız her anı sizde güzel bir anı bırakacak olan bu şehri gezip görmek için Star Diyarbakır otobüs bileti alarak hemen ziyarete gidebilirsiniz.