Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 3 kişi işlem Yapıyor.

Yeni Aksaray Otobüs Bileti


Yeni aksaray Firma logosuAksaray'da 1999 yılında kurulan ve bu yörenin halkına hizmet veren ve halkından gördüğü destek ile her geçen sene daha da büyüyen sağladığı hizmet ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Yeni Aksaray Seyahat yenilikleri ve gelişime açık yönü ile sefer ağlarını geliştirmiştir. Son model teknoloji donanımına sahip araçlarıyla ve kaliteli personeli ile hizmet vermeye devam eden öncü firma bu konuda pek çok firmanın önünde yer almayı da başarmıştır.

Bu bahsettiğimiz özellikler Yeni Aksaray otobüs bileti almanız için yeterli sebeplerdir. Bu özelliklerini uygun fiyat politikası ile bütünleştirmeyi de başarmış olan konforlu bir yolculuğu ekonomik şartlar altında yapabilmeniz için yoğun bir mesai harcamaktadır. Bünyesinde bulundurduğu 30'a yakın lüks araç ile size kusursuz bir yolculuğu sunmaktadır. Bu yüzden pek çok seferde büyük ilgi ile karşılaşmaktadır. Araç içi konfor ve teknobüs özelliği ile size evinizde hissettirecek bir yolculuğun kapılarını açmaktadır.

Yeni Aksaray otobüs bileti almak istiyorsanız firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede firmanın düzenlediği seferleri sefer saatlerini ve sefer içinde kullanılacak araçların özelliklerinden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca firmanın sitesinden sunduğu online bilet alımı ile gitmeyi planladığınız yerin biletini hemen alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Üstelik online alımlarda şirket dönemsel olarak indirim uygulamaktadır. Bu kampanyadan da yararlanma fırsatını son derece kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Herkese öncü firma ile keyifli yolculuklar dileriz.