Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 2 kişi işlem Yapıyor.

Yeşil Aksaray Otobüs Bileti


       Yeşil Aksaray Firma LogosuTürkiye'nin her yerinden bize ulaşabilmenizi sağlayacak olan  444 44 68 numaralı telefonu aramanız sizleri uzman operatörlerimize bağlamaya yetecektir. Yeşil Aksaray otobüs bileti almanız için online bir sistem olan  3D güvenlik sistemiyle alışverişleriniz güvence altına alınmıştır. Evinizden telefon ya da internet aracılığı ile zahmetsizce Yeşil Aksaray otobüs bileti alabilirsiniz.  

        Her türden sorun ve şikâyetlerinizi 444 44 68 i arayarak bildirebileceğiniz gibi  www.yeşilaksaray.com adresinden de bize ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamızdan iletişim bölümüne girerek bize e-posta gönderebilir 7/24 müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Değişen hizmet anlayışına cevap verebilen kalite konfor ve güvenin seyahat özgürlüğüyle buluştuğu son model araçlarımızla yolculuklarınızda size seyahat özgürlüğünü yaşatmak için kuruluşumuzdan bu yana verdiğimiz hizmet kalitesinden gurur duyuyoruz.

            Yeşil Aksaray otobüs bileti aldığınız andan yolculuğunuzun başlayıp bittiği ana kadar birlikte geçirdiğimiz bütün anlarda sizleri güler yüzle karşılayacak olan deneyimli çalışan kadromuz ve son model araç filomuzla seyahat özgürlüğünü sizlere yaşatıyoruz. Yolculukların artık vazgeçilmezi olan internet kullanımı için bütün araçlarımızda wireles sistemi bulunmakta yolculuk boyunca isteklerinizi yerine getirecek olan eğitimli host ve hosteslerimiz güler yüzle yolculuklarınızda size eşlik etmektedir.

       Telefon ve internetin yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinde bulunan şubelerimize uğrayarak da Yeşil Aksaray otobüs bileti temin edebilirsiniz. Aksaray'dan İstanbul İzmir Ankara Antalya Adana Konya gibi büyük illerimizin yanında Kırşehir Yozgat Uşak İzmit Manisa gibi birçok ile ve ilçe merkezlerine kadar ulaşmakta ve yaygın servis ağlarıyla yolcularımıza hizmet etmekteyiz. Yolculuklarınızda bizi seçtiğiniz için değerli yolcularımız teşekkür ediyoruz.