Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 8 kişi işlem Yapıyor.

SIK SORULAN SORULAR


ticketbilet.com Müşteri Hizmetlerine hangi saatlerde ulaşabilirim?

 

ticketbilet.com Destek Hattı hafta da 7/24 hizmet vermektedir. Bu saatler dışında sorularınız için info@ticketbilet.com.com adresine e-posta gönderebilirsiniz, e-postalarmız 7-24 kontrol edilerek sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.

 

ticketbilet.com üyeliği ücretli midir?

ticketbilet.com üyeliksizdir. Müşterilerin sisteme üye olmasına gerek kalmadan direk biletlerini satın almalarını sağlamaktayız.

 

Bilet fiyatlarını siz mi belirliyorsunuz?

Bilet fiyatları tamamen seferleri düzenleyen otobüs firmaları tarafından belirlenmektedir. ticketbilet.com’in, bilet fiyatlarının belirlenmesi noktasında herhangi bir yaptırıma sahip değildir. Online işlem yaptığınız için otogar ya da yazıhanelerden 3 ila 15 TL daha ucuza bilet satın alırsınız. Ve hem zamandan hem akaryakıttan tasarruf sağlamış olursunuz.

 

En fazla kaç adet bilet satın alabilirim?

ticketbilet.com‘te bir defada en fazla 5 adet bilet satın alabilirsiniz. Daha fazla sayıda bilet satın almak için, bir satın alma işlemi daha gerçekleştirebilirsiniz.

 

ticketbilet.com Müşteri Hizmetlerine hangi saatlerde ulaşabilirim?

 

ticketbilet.com Destek Hattı hafta da 7/24 hizmet vermektedir. Bu saatler dışında sorularınız için info@ticketbilet.com.com adresine e-posta gönderebilirsiniz, e-postalarmız 7-24 kontrol edilerek sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.

 

ticketbilet.com üyeliği ücretli midir?

ticketbilet.com üyeliksizdir. Müşterilerin sisteme üye olmasına gerek kalmadan direk biletlerini satın almalarını sağlamaktayız.

 

Bilet fiyatlarını siz mi belirliyorsunuz?

Bilet fiyatları tamamen seferleri düzenleyen otobüs firmaları tarafından belirlenmektedir. ticketbilet.com’in, bilet fiyatlarının belirlenmesi noktasında herhangi bir yaptırıma sahip değildir. Online işlem yaptığınız için otogar

Satın aldığım bilet bilgilerini unuttum. Ne yapmalıyım?

Bizim ile iletişime geçerek bileti aldığınız tarih ve ya diğer işlem bilgilerinizden yararlanarak cep telefonunuza ve ya mail adresinize gerekli bilgiler gönderilecektir.

 

Bazı seferlerde yer olmamasına rağmen gösteriliyor. Neden?

ticketbilet.com‘da henüz satın alınmamış ancak rezervasyon opsiyon tarihi geçmemiş koltuklar da dolu görünür. Bu yüzden, rezervasyon opsiyon saati geçip koltuğun açığa düşme ihtimaline karşılık dolu seferler de listelenmeye devam eder.

 

Biletimi nasıl teslim alacağım?

Seyahat biletinizi ilgili firmanın ofislerinden seyahatinizin hemen öncesinde kimliğinizi göstererek teslim alabilirsiniz.

 

Biletimi iptal ettirmek istediğimde ne yapmam gerekir?

 

Biletinizi iptal ettirmek istediğinizde müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterlidir. Otobüsün kalkış saatinden 24 saat öncesine kadar iptal işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekir. Bu durumda kredi kartınıza bilet tutarı iade edilir. Sefer saatinden 12 saat öncesine kadar iptal ettirmek istediğinizde ise biletiniz açığa alınır ancak para iadesi yapılmaz. ticketbilet.com ‘da ki hesabınıza bilet tutarı kadar puan yüklenir.

ticketbilet.com‘da kredi kartımı güvenle kullanabilir miyim?

 

ticketbilet.com üzerinde yaptığınız işlemlerde kullandığınız kredi kart numaralarınız hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. 256 bit ssl koruma sayesinde kredi kartı bilgileriniz direkt bankanıza gönderilir, işlemi banka yapar. ticketbilet.com ya da 3.kişiler tarafından görülmesi imkansızdır.

Alışverişlerimde hangi kartları kullanabilirim?

 

ticketbilet.com‘te sanal kart da dahil olmak üzere her türlü kredi kartını kullanabilirsiniz. Ancak sistemimiz Debit Kartların kullanımına kapalıdır.

Teslim aldığım seyahat biletimi iade etmek/değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

 

Teslim alınmış (ya da bastırılmış) biletler sistemimiz tarafından iade edilemez, değiştirilemez, açığa alınamaz. Açığa alma ya da iade işlemi sadece teslim alınmamış biletler için geçerlidir.

Bilet satın aldım fakat seyahat etmedim. Ücretimi geri alabilir miyim?

 

Otobüs firmaları ile yapılan anlaşmalar gereği satın aldığınız, ancak seyahat etmediğiniz biletlerin iadesi mümkün değildir.

Satın aldığım hizmet/sefer iptal edilirse ne olacak?

 

ticketbilet.com, satış işlemi ile birlikte yolcu bilgilerini ilgili otobüs firmalarına yollar. Sefer iptal edilmesi durumunda da otobüs firması sizinle irtibata geçmek durumundadır. Böyle bir durumda yeni bilet düzenlenmesi gerekiyorsa bunu otobüs firması yapar. Şayet iade gerekiyorsa, bunu da ticketbilet.com gerçekleştirir.

 

İptal ve erteleme durumlarında bilgi almak için lütfen ticketbilet.com ile ve 444 4 615 le irtibata geçiniz.

ticketbilet.com puanınızı hangi seferler için kullanabilirim?

 

ticketbilet.com puanınızı istediğiniz herhangi bir sefer için kullanabilirsiniz. ticketbilet.com.com’te puanınızı kullanmanın iki yolu vardır. Birincisi, bilet tutarının maksimum %10’unu bilet alırken kullanabilirsiniz. İkincisi ise, bilet ücretinin tamamını karşılayacak puanınız olması durumda puanınızın tamamını otobüs biletine çevirip kredi kartınız ile hiçbir ücret ödemeden biletinize sahip olabilirsiniz.

 

Bu bilet satış sayfasından neden tren bileti alamıyorum.?

Tren bilet satış ve rezervasyon işlemleri şimdilik TCDD tekelinde olup şimdilik sadece tcdd online sitesinden alınabilmektedir. Fakat artan talep ve rekabet gücünden dolayı ulaştırma bakanlığı tren biletlerinin internet ortamında bilet satabilen herkesce ve büyük organizatörlerce satılması için değişim ve grekli çalışmaları yapmaktadır. Yeni düzenleme hizmete girdikten sistem tamamen oturduktan sonra tren biletlerine ticketbilet.com üzerinden de erişebileceksiniz.

 

tursab belge numaramız 3819 kuruluş yılımız 1988 web site yayın hayatı 2015