Otobüs bileti işlemlerinizde takıldığınız noktalar için

444 3 258 numaralarımızdan bize ulaşınız.

Adınız, Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Plaka Kodu 06 olan ilimiz
 
şu anda sitemizde 10 kişi işlem Yapıyor.

Uçak Bileti


Uçak bileti satın almak için yan tarafta gördüğünüz bilet sorgulama ekranında uçak sekmesini ilk önce tıklamanız gerekmektedir. Online otogar otobüs bileti satmakla kalmayıp uçak bileti de satmaktadır. Uçak sekmesine tıkladıktan sonra bilgileri doldurup sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Türk hava yolları, Onur Air, Atlas Jet ve yurt dışı yediyüzden fazla uçak firmasının biletlerinide satmaktayız.

Müşterilerimiz otobüs bileti sorgulama işlemi yaptıktan sonra sağ üst köşede aynı seferleri uçak bileti için sorgula menüsü yer almaktadır, bu şekilde uçak bilet fiyatlarını da kolayca görmektedirler. Uçak bileti için sorgulama yapan müşterilerimiz içinde sağ üst köşede aynı seferleri otobüs bileti için sorgulayın menüsü yer almaktadır. Kısacası hem otobüs hem de uçak bileti karşılaştırma işlemlerini kolaylaştırıyoruz. 

Uçak biletlerinizi sadece iki adımda hemde üyeliksiz satın alabilirsiniz. İşlemleriniz için ekstra komisyon almamaktayız. Online otogar üzerinden uçak bileti sorgulama işleminin avantajı aynı nokta için sorguladığınız uçak seferlerinde ki uçak firmalarıyla saat ve fiyat karşılaştırması yaparak sizlere en uygun uçak biletini sağlamaktır. İndirim kuponlarınızı uygulayabilir ek ücret ödemeden kolayca biletinizi satın alabilirsiniz.

Online uçak biletinizi satın alırken doldurduğunuz bilgiler detaylı olarak cep telefonunuza sms olarak gelip aynı zamanda mail adresine elektronik bilet olarak düşmektedir. Gelen bilgiler arasında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biriside size özel pnr numarasıdır. 

PNR numarası nedir?

Pnr numarası bilet satın aldığınızda bilgilerinizin numaralı olarak tutulduğu bir şifredir. Bu şifre ile ister biletinizi açık paraya dönüştürebilirsiniz. Açık paradan kastımız uçuş seferiniz iptal olduysa ve ya tarih zaman aralığı değiştiyse hemen bilet sorgulama ekranından pnr sekmesine tıklayarak size verilen pnr numarasını yazıp sorgulatarak çıkan ekranda biletinizi iptal edebilirsiniz. İptal edildikten sonra o pnr numarasıyla satın aldığınız parayı başka bir bilette kullanabilirsiniz. Bu işlemi yapmakta eğer zorlanıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz ve kısa sürede işlemlerinizi hızlandıralım.